Prípravný kurz IELTS

Prípravný kurz IELTS2023-09-06T15:07:37+02:00

POPIS, PARAMETRE, CENNÍK A REGISTRÁCIA – PRÍPRAVNÝ KURZ IELTS  V KOŠICIACH

Kurz angličtiny  “Príprava na IELTS”  v Košiciach je prípravou na najpopulárnejšiu medzinárodne uznávanú skúšku anglického jazyka na svete, jazykova skola, ielts košice, ielts kurzktorá určuje všeobecne uznávaný štandard pre testovanie jazykových znalostí kandidátov. Jej úspešným absolvovaním získava kandidát certifikát potvrdzujúci jeho jazykové zručnosti pre viac ako 10,000 inštitúcií,  firiem, organizácií a vysokých škôl anglicky hovoriacich krajín.ertifikát IELTS  je jediný certifikát anglického jazyka, ktorý je schválený pri posudzovaní žiadostí o víza UK Visas and Immigration (UKVI). Testovanie nemá určené minimum pre úspešné absolvovanie, je to tkz. no-fail test.  Naviac, výsledok testovania, tkz. Test Report Form  je vydávaný každému kandidátovi, ktorý dosiahol skóre „band 1“ („úplný začiatočník“) až „band 9“ („expert“) a každá inštitúcia si stanoví rôznu hranicu minimálneho skóre, ktoré akceptuje za úspešné.

• Sme registračným centrom pre IELTS® na Slovensku

• Príprava na testovanie od Band 6 a Band 7,5+

• Overený a úspešný kurz angličtiny s množstvom úspešných kandidátov

• Best practices – Vieme presne ako získať vysoké hodnotenie

• Máme spracované vlastné prípravné materiály IELTS Handbook

• Ušetrite čas a peniaze a pripravujte sa v overenej škole

• Samozrejme, že na našich kurzoch využívame rokmi overené prípravné materiály, vďaka ktorým dokážete rýchlejšie napredovať. Materiály IELTS Handbook, ktoré sme vytvorili a pravidlne ich aktualizujeme poskytujeme zadarmo ako súčasť kurzu.

• záverečné “mock testing” v cene